GPS: N 49° 36.5768', E 18° 29.1548'

Tel.: P. Miroslaw – 731 625 681.

Z internetu na toto číslo nelze posílat SMS! Zprávy jsou automaticky smazány /ochrana proti nežádoucí poště/.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Milí farníci,

Na bohoslužbách platí tyto opatření: rozestupy 2 metry mezi účastníky sedícími v jedné řadě (výjimkou jsou členové jedné domácnosti), dezinfekce rukou a respirátory.

Z důvodu  protipandemických opatření a oprav na faře prosím vyřizujte záležitosti telefonicky (křty, svatby, pohřby, pomazání nemocných, objednávání mší). (Tel: 731 677 568).

Svátost smíření můžete objednat i soukromě na staré faře na telefonním čísle farnosti. Děkuji Vám za Vaši vstřícnost, dary, věnovaný čas. Přeji Vám hodně Božího požehnání a zdraví. Pamatujme v modlitbách na naše rodiny, nemocné a ty, kteří je ošetřují, obzvlášť při modlitbě růžence ve 20.00 hodin.

Pamatuji na Vás v modlitbě!

P. Miroslaw